Bilgi Herşeydir, Tecrübe Zirveyi Getirir

Web site dilinde makale yani yazılarınız SEO’nun temelidir. Kendinizi anlatma açıklama biçimidir. İnsanlar nasıl birisini işe alırken diksiyonunu kontrol ederek seçim yapıyorsa google sıralamalarında site kalitelerini baz alarak sıralama yapmaktadır. Web Site Tasarımı yapmakta bunun gibidir. Çorum SEO Müşterileriniz sizi tercih edecekleri zaman artık ilk önce internetten araştırmaktadır. SEO hizmeti alacakları zaman seo geçmişinizi ve arama motorundaki yerinizi sorgulamaktadırlar. Hiç kimse kendine hayrı olmayan bir kişi ile çalışmak istemez öyle değilmi.

Web Siteleri Sizi Yansıtır. Biz ne kadar iyiyseniz onlarda öyle olacaklardır. Siz basit bir yol arayarak idarelik işlerin adamıysanız sitenizde öyle kalmak zorundadır. Öncelikli olarak kartvizitiniz sonrasında internet siteniz sizi dışarı açılan pencerenizdir. İnsanlar sizi araştıracakları zaman bulamıyorlarsa, veya anahtar kelimenize uygun bir yerde değilseniz. Satışlarınızda  zamanla düşecektir. Arttırmak sizin elinizde.

Çorumda Web Tasarımı Yapmak

Web site tasarımı başlıca zorlu bir iştir, bu işlem bilgi toplamaktan sektör araştırmasıyla başlar sonrasında en uygun kimliğe giydirmekle giydirmekle bir firmayı sırtlanmak gibi bir şeydir. Ama bunu berbat bir hâle dönüştüren müşteri kitlesi sizi daha da yoracaktır. Yıllar süren çabalarınız ve emekleriniz sonrasında topladığınız bilgiyi sanki çok basit bir iş gören müşteriler sizi hayatınızdan soğutacaklar. Çok büyük bir plan ile giriş yapan müşterileri çorumda zaten bulamayız yada bana denk gelmedi ama olsa bile eminim fiyat sonrasında kararını değiştirerek kesin bir tanıdığına yaptırmayı tercih etmişlerdir. Genellikle küçük yeğenleri olur.

Çorum SEO Hakkında Düşünceleri

Sanırım SEO konusunda hiç bir şey duymamışlar. Basit bir şey sanıyorlar. “Hee hadi öne çıkalım”cılarla karşılaşmak mümkündür.

Tecrübe Demiştik, Beraberinde farklılıklarda gereklidir.

SEO çalışmaları bölgesel olarak google öne çıkmaktan ibaret olmamalıdır. SEO uzmanı yöntemleri ile google sıralamalarında sizi en üst sıralara taşımak için bir çok makale ve bilgi zaten sunuluyor. Seo dediğimiz şey sizi üst sıraya taşır evet nasıl yapılacağı da anlatılıyor ama bu şey şarkıyı bilip sesiniz kötü olsa da söylemek gibi bir şeydir. Anlatılıyor olması yapabileceğin anlamına gelmez. Kendine özgü bir altyapın ve düzenleme yoksa işin zaten çok zor. Basit yöntemler ile google’da bulduğun bloglara yorum yaparak nereye kadar seo yapacaksın?.

Çorum seo konusunda ilerleyeceğini pek sanmıyorum. Firmaların anlayışlarına göre henüz teknolojinin önemini kavramış değiller. Google aramalarında zirvede olmanın şirketlerin veya küçük çaplı işletmelere ne kattıklarından pek fikirleri yok. En çok duyduğum cümlelerden birisi, ” Zaten falanca sitede bizim adresimizle telefon numaramız çıkıyor.” peki şirket detaylarını nereye yazıyorsun. Facebook’a mı ?.

Çorum web tasarımı yapmak bunun için zor. En azından “Yeni Ticaret Kanunu Sermaye Şirketlerine  Web Sitesi Zorunluluğu” konusunda bir bilgileri yok. Günü kurtarma peşinde gibi sadece o günün gelirini kazanmak peşindeler.

Firmanıza özel mail adresi

Çorum seo hizmetletleri sizi google’da üst sıralara taşımakatadır. Firmanızın kolay bulunmasını istiyorsanız.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
About WebMaster

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir