Hazır Kafe Scripti

WordPress tabanlı olarak tamamen Kafe ve Restoran Sitesi tasarımı olarak düzenlenmiş. Güvenlik ve SEO eklentileri ile full oluşturulmuş bir sistemdir. Üzerindeki düzenlemeleri basit bir şekilde yaparak kendinize ürün kategorileri oluşturarak kolayca ürünler ekleyebilir. Görsel resimleri düzenleyebilir. Hakkınızda ve Referanslarınızı kolayca yapabileceğiniz şekilde ayarlanmıştır.

Özel bir bilgi gerektirmez, kurulum ve tanıtım videolarını izleyerek kendiniz tamamen site üzerinde bir hakimiyet kurabilirsiniz. Genel taslak olarak bir çok kafe ve restoranlar için uyumlu hale getirilmiştir. Ürünlerin eklenmesi online katalog olarak gösterilmektedir. E ticaret sistemine uygundur ama genellikle firmalar tarafından uygun görülmemektedir.  İsteğe bağlı olarak bunu ayarlamanız ve ürünler listesini wordpress e ticaret eklentisi woocommerce ile listelemeniz mümkündür.

Kolay Kurulum

Detaylı video anlatımları ile kolay kurulum için düzenlenmiş hazır script ile bir kaç ayar sonrasında genel şablon sitenizde hazır olacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece kendinize göre özelleştirmeniz ve ürünlerinizi düzenlemenizdir.

Script Şablon Görüntüleri


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
About WebMaster

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir