Korku evine gitmeye değer mi ?

Korku evleri son günlerin en eğlenceli yerlerinden birisi olmuş durumda. Bir çok kişi filmlerde gördüğü o aksiyonu yaşamak için korku evlerini tercih ediyorlar, çünkü gerçek anlamda filmler ilham alınarak dekorasyon edilen bu evler tamamen ziyaretçilerin korkularına göre hazırlanmış durumda.

Tabi ki değermi konusuna gelirsek eğer korku filmleri ile aranız çok iyi ise biraz basit gelebilir çünkü efektlerle oluşturulan bir filmi izliyorsunuz. Gerçek hayatta bunları görmeniz çok zor. Durup dururken kırılan aynalar çarpan kapılar. Yani korku evlerinde bunlarda yapılabilir ama zaten siz oraya korkacağınızı bilerek gittiğiniz için korkma olayınızda biraz az gibi.

Korku evi hikayeleri nelerdir?

Ziyaretçileri asıl korkutan şeyler zaten bunların hikayesidir. İyi bir korku evi olmasını istiyorsanız sağlam bir hikaye bulmalısınız. Çünkü temel olarak dekorasyon hikayeye bağlı olarak yapılır. Zombi hikayeleri veya hayalet hikayelerine göre hikayeler korku evleri için tercih edilmektedir. Tabiki yöneticilerin özenlerine göre değişmektedir. İstenirse yapay bir mezarlık bile yapılabilir korku evinin içerisine.

Basite kaçan korku evleri çok fazla ama birazcık korksunlar parayı verip gitsinler gibi.

Korku evi nedir ?

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
About WebMaster

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir