İnternet’te insanlar gibi dillerle konuşmaktadırlar. Nasıl bilgisayarların bile bir dili olduğunu artık biliyorsanız web site kodlarının da temelleri ve dil yapıları vardır. Belkide çoğu zaman sadece not defterinde yapılmış siteleri ziyarette etmiş olabilirsiniz. Temel yapı olarak bilinen HTML mantığı ile ilerledik uzun bir süre. Düz bir tablo gibiydi. Yaparsın ve uzaktan izlersin. Güncelleme için bütün bir bütünü değiştirmen gerekirdi. Asp ile kardeş gibiler di.

Sonrasında Php hayatımıza girdi. Bize yeni bir ufuk açtı ve diğerlerinden farkını gösterdi. Artık dinamik bir dünyaya adım atabilirdik. Web tasarım çalışmaları artık daha basit ve hizmetler çok daha hızlı teslim edilebiliyordu. Bu yöntemleri kullanarak bir çok insan mükemmel projeler üretti.

Ama bizim için asıl hayran kalınacak bir şey varsa Php altyapısını kullanan wordpress’tir. Tamamen bir kalas olarak görebilirsiniz bu şekilde anlamanız daha kolay olacak. Ve zımpara elinizde. Nereye nasıl sürteceğinize de öğrendiğinizde mükemmel bir oluşum hazırlayabilirsiniz.

Çorum web tasarım çalışmalarını incelemek için Anasayfaya geri dönebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir