Buradasınız
Anasayfa > Blog > Wifi şifre kırma programlarından korunma yöntemleri

Wifi şifre kırma programlarından korunma yöntemleri

Windows Tabanlı Şifre Kırma Programları

Son zamanlarda çıkan wifi şifre kırma programları bir çok insanın korkulu rüyası haline gelmiştir. Bazı kullanıcılar sınırsız internet kullanırken bazılarımız hala kotalı internet kullanmaktadır. Bu kota wifi şifresi kırıldığında çok kolay bir şekilde bitebilmektedir.

Bu durumdan kurtulma yöntemlerini sıralayarak size yardımcı oluyoruz.

Wifi şifre zorluğunu arttırın

Programlar bir çok kombinasyonu deneyerek şifrenizi kırmaktadırlar. Bunu zorlaştırmanın en kolay yolu şifrelerde ?, +, – gibi karakterler kullanmanı büyük küçük haft ve sayı kullanmanız olacaktır. Sonuçta en fazla ayda 1 defa gireceksinizdir. Buna katlanabilirsiniz.

Modem WPS özelliğini kapatın

Wifi modemlerde bağlantıyı kolaylaştırmak için wps özellikleri vardır. Bazı programlar bu wps pinleri kullanarak modeme giriş yapmaktadır. Özelliği kapatmak yararlı olacaktır.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Teitra Web Tasarım
Avcı çukuru bir inziva bölgesidir. Bu bölge uzun süreli projelerin ve sağlam adımların atıldığı bir yerdir. Ve teitra herşeyi izleyen gecenin, gözüdür.
https://teitra.com

Bir Cevap Yazın

Lütfen yorumlarınızı uzun ve açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Top